Programma Hit radio RNI

Maandag

8,00 uur   Jacobs in de Ochtend / Tom Jacobs

9,00 uur   Bont met Jan / Jan Berg

11,00 uur Dekker Radio / Menno Dekker

13,00 uur Eenmaster / Wim van Egmond

14,00 uur nonstop

15,00 uur Zindy / Peter Timmerman

18,00 uur The middle of the road show / Hans de Knegt

19,00 uur Dance in the mix / Aron Linderhof

20,00 uur nonstop

21,00 uur De muziekfabriek / Ron v/d Steen

22,00 uur Goudkoorts / Wim van Egmond

23,00 uur Rough velvet / Gerard Klaasen

Dinsdag

 

8,00 uur   Jacobs in de Ochtend / Tom Jacobs

9,00 uur   Bont met Jan / Jan Berg

11,00 uur Dekker Radio / Menno Dekker

13,00 uur Eenmaster / Wim van Egmond

14,00 uur nonstop

15,00 uur Zindy / Peter Timmerman

18,00 uur The middle of the road show / Hans de Knegt

19,00 uur De winkelwagen show / Peter van Vlokhoven

21,00 uur De muziekfabriek / Ron v/d Steen

22,00 uur Goudkoorts / Wim van Egmond

23,00 uur Rough velvet / Gerard Klaasen

 

Woensdag

 

8,00 uur   Jacobs in de Ochtend / Tom Jacobs

9,00 uur   Bont met Jan / Jan Berg

11,00 uur Dekker Radio / Menno Dekker

13,00 uur Eenmaster / Wim van Egmond

14,00 uur nonstop

15,00 uur Zindy / Peter Timmerman

18,00 uur The middle of the road show / Hans de Knegt

19.00 uur nonstop

20,00 uur  Nitelife / Dennis Hoebee

21,00 uur De muziekfabriek / Ron v/d Steen

22,00 uur Goudkoorts / Wim van Egmond

23,00 uur Rough velvet / Gerard Klaasen

Donderdag

 

8,00 uur   Jacobs in de Ochtend / Tom Jacobs

9,00 uur   Bont met Jan / Jan Berg

11,00 uur Dekker Radio / Menno Dekker

13,00 uur Eenmaster / Wim van Egmond

14,00 uur nonstop

15,00 uur Zindy / Peter Timmerman

18,00 uur The middle of the road show / Hans de Knegt

19,00 uur nonstop

20,00 uur  De Powerdonderdag / Erik Beks

22,00 uur Goudkoorts / Wim van Egmond

23,00 uur Rough velvet / Gerard Klaasen

Vrijdag

 

8,00 uur   Jacobs in de Ochtend / Tom Jacobs

9,00 uur   Bont met Jan / Jan Berg

11,00 uur Dekker Radio / Menno Dekker

13,00 uur Eenmaster / Wim van Egmond

14,00 uur nonstop

15,00 uur Zindy / Peter Timmerman

18,00 uur The middle of the road show / Hans de Knegt

19,00 uur  RNI Top 40 / Reinier Witbols Feugen

22,00 uur Goudkoorts / Wim van Egmond

23,00 uur Rough velvet / Gerard Klaasen

Zaterdag

 

11,00 uur Nico v/d Linde / De goede oude club

14,00 uur Vintage 40 / Erik Muis

16,00 uur So 25 years ago / Martijn Poortvliet

19,00 uur Frit Bitterbal / Frits LIVE 1/4

19,00 uur RNI in the mix / Aron Linderhof 3/4

21,00 uur De Vinyl Show / Ralph Horsthuis

 

Zondag


11,00 uur Jazz Funk Soul Show / Clive Bardy

13,00 uur Hitkampioen / Erik Devalk

15,00 uur De jaren 70 / Geerhard Hannink

17,00 uur De Historische Nummers / Martijn Poortvliet

18,00 uur Classics / Patrick & Henny

22,00 uur De Conecties