Programma Radio NorthSea Inter.

Maandag

8,00 uur   Goedmorning ochtend show / Rudy van Riet

9,00 uur   Jacobs in de Ochtend / Tom Jacobs

13,00 uur Eenmaster / Wim van Egmond

14,00 uur 

15,00 uur 

18,00 uur The middle of the road show / Hans de Knegt

19,00 uur Love soul radio/ Neil Greaves

21,00 uur Goudkoorts / Wim van Egmond

 

Dinsdag

 

9,00 uur  Jacobs in de Ochtend / Tom Jacobs

10,00 uur The daily drop / Jorge Heron

13,00 uur Eenmaster / Wim van Egmond

14,00 uur 

15,00 uur 

18,00 uur The middle of the road show / Hans de Knegt

 

 

Woensdag

 

8,00 uur   Goedmorning ochtend show / Rudy van Riet

9,00 uur   Jacobs in de Ochtend / Tom Jacobs

10,00 uur The daily drop / Jorge Heron 

13,00 uur Eenmaster / Wim van Egmond

14,00 uur Cooper radio show / Gorden Cooper

15,00 uur 

18,00 uur The middle of the road show / Hans de Knegt

19.00 uur So 25 years agog / Martijn Poortvliet

20.00 uur De historische nummers / Martijn Poortvliet

21,00 uur Goudkoorts / Wim van Egmond

 

Donderdag

10,00 uur The daily drop / Jorge Heron 

13,00 uur Eenmaster / Wim van Egmond

18,00 uur The middle of the road show / Hans de Knegt

19,00 uur Geerhard Hannink / De jaren 70

21,00 uur Goudkoorts / Wim van Egmond

22,00 uur Paul in the 90s / Paul van Dam 

Vrijdag

 

9,00 uur   Jacobs in de Ochtend / Tom Jacobs

10,00 uur The daily drop / Jorge Heron

13,00 uur Eenmaster / Wim van Egmond

14,00 uur  Club 45 / Rob de Graaf

16,00 uur De middagboot - Walter Galle

18,00 uur The middle of the road show / Hans de Knegt

19,00 uur  Fiesta / Jo van Limburg

20.00 uur Danscafe' / Frits de Jong

21,00 uur Goudkoorts / Wim van Egmond

22,00 uur Simply Paul / Paul van Dam 

Zaterdag

 

12,00 uur  Hit Dossier / Guido Babbelaar

14,00 uur  Vintage 40 - Erik Muis

16,00 uur  De middagboot - Walter Galle

18,00 uur  William Born - Born to wild show

19,00 uur  Aron Linderhof / Dance Vinyl

21,00 uur The Vinyl show / Ralph Horsthuis

 

Zondag

16,00 uur Geschiedenis van de zeezendersgeschiedenis / Walter Galle

17,00 uur Bont met Jan / Jan Berg

18,00 uur Classics / Patrick & Henny

22,00 uur Jazz Funk Soul Show / Clive Bardy